Made in Belgium

More: OiliO.com

درباره اویلیو

نام اویلیو نشانگر بالاترین حد ممکن استانداردهاي بين‌المللي بین روغن‌های خوراکی بوده و دامنه‌ی محصولات آن بسیار وسیع و گسترده می‌باشد. این کمپانی كه از نظر توليد محصول و سرویس‌رسانی در سطح بسیار بالایی قرار دارد٬ در راستای رسیدن به اهداف بلند خود٬ نوآوری‌های بیشماری را در مراحل مختلف تولید و پخش انجام داده که هنوز هم در پروسه‌ی ساخت در حال انجام است. برای تجربه‌ی سلامتی و رشدی سریع، اویلیو به دانش و تجربه‌ای وسیع تکیه کرده است.
اویلیو دارای مشتریان بیشماری در 5 قاره می‌باشد و بندر آنت‌ورپ به عنوان دروازه‌ی ارتباطی ما ٬سریع ترین روش‌های حمل و نقل ممکن را همراه با افرادی متبحر در زمینه‌ی حمل و نقل کالا فراهم می‌آورد. بسیاری از مردم اویلیو را به این دلیل که ما همیشه با کیفیت‌ترین کالاهای ممکن را پیشنهاد می‌کنیم انتخاب می‌کنند. همچنین ما در نوع بسته‌بندی و تعداد موجود در هر بسته٬ بهترین سرویس را در کمترین زمان ممکن تامین می کنیم.

درباره سلامت تجارت

شرکت سلامت تجارت اروند (با مسئولیت محدود) به منظور ارتقای سطح سلامتی جامعه و با هدف تجارت و واردات و صادرات سلامتی برای مردم عزیز کشورمان ایران پایه‌گذاری و تاسیس گردید. این مجموعه با توجه به فقدان روغن های خوراکی درجه یک و تهیه شده با استانداردهای روز جهان در کشور ، اقدام به واردات این محصولات با علامت تجاری OiliO (اویلیو) از کشور بلژیک کرد.
کارخانه‌ی AOR بلژیک از حدود 20 سال پیش از نام تجاری و انحصاری و ثبت شده‌ی OiliO (اویلیو) برای عرضه‌ی محصولات خود در سراسر اروپا استفاده می‌کند و از آن رو که این روغن به عنوان بهترین و با کیفیت‌ترین روغن گیاهی اروپایی شناخته می‌شود واردات آن به خاک کشور عزیزمان، خدمتی در راستای سلامتی جامعه است.
از آن رو که مصرف روغن سالم و با کیفیت بیشتر از هر چیز به سلامتی کمک می‌کند، امیدواریم تا با ارائه‌ی این محصول به شما هموطنان عزیز نقش کوچکی در تامین سلامت شما و خانواده‌تان داشته باشیم.
به امید کاهش آمار بالای بیماری‌های قلبی و عروقی و بسیاری دیگر از بیماری‌ها که به علت مصرف زیاد روغن ناسالم در کشور است و با آرزوی سلامتی و تندرستی برای تک تک شما هموطنان عزیز.

حمید رستمی - موسس شرکت سلامت تجارت اروند